Jižní pokoj 1+2

Pokoj je vybaven  dřevěnou palandou s plnohodnotnými lůžky z borovicového masívu. Druhá přistýlka je řešena vysouvacím lůžkem pod palandou. Dále je zde šatní skříň, stůl, židle, noční stolek a lampička. Samostatné WC a koupelna s malou vanou jsou v retro stylu.

Pokoj je orientovaný na jih s výhledem do údolí.

Jižní pokoj 2+2

Pokoj je vybaven dřevěnou palandou s plnohodnotnými lůžky z borovicového masívu  a jednolůžkem. Druhá přistýlka je řešena vysouvacím lůžkem pod palandou. Dále je zde šatní skříň, stůl, židle, noční stolek a lampička. Samostatné WC a koupelna s malou vanou je v retro stylu.

Pokoj je orientovaný na jih s výhledem do údolí.

Severní pokoj 3+2

Pokoj je vybaven dřevěnou palandou s plnohodnotnými lůžky z borovicového masívu a manželskou postelí. Druhá přistýlka je řešena vysouvacím lůžkem pod palandou. Dále je zde šatní skříň, stůl, židle, noční stolek a lampička. Samostatné WC a koupelna s malou vanou v retro stylu.

Pokoj orientovaný na sever s výhledem do lesa oceníte v horkých letních dnech.

Jižní pokoj 4+2 (1)

Pokoj je vybaven dřevěnou palandou s plnohodnotnými lůžky z borovicového masívu,  manželskou postelí a jednolůžkem. Druhá přistýlka je řešena vysouvacím lůžkem pod palandou. Dále je zde šatní skříň, stůl, židle, noční stolek a lampička.  Samostatné WC a koupelna s malou vanou je v retro stylu.

Pokoj je orientovaný na jih s výhledem do údolí.

Velká ložnice v podkroví

Pokoje jsou 10-ti lůžkové a jsou vybaveny původním nábytkem z 90.let. Kromě postelí, jsou zde šatní skříně, noční stolky a lampičky na čtení.

Každý pokoj má svou samostatnou koupelnu o poschodí níže se sprchovými kouty, umyvadly a také samostatné WC. V koupelnách je k dispozici samostatné umyvadlo pro malé děti.

Jedná se o útulné podkrovní pokoje se střešními okny. Minimální obsazenost je 5 osob.